Olgun Atila | Bornovalı muhtarlar vefa gecesinde buluştu
24538
post-template-default,single,single-post,postid-24538,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Bornovalı muhtarlar vefa gecesinde buluştu

Bornovalı muhtarlar vefa gecesinde buluştu

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, vefa gecesi düzenlediği muhtarlara 5 yıllık emekleri için birer teşekkür plaketi verdi. Bornova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Çakmakçı çok güzel bir 5 yıl geçirdiklerini belirterek, “Başkanımız bizi 5 yıl boyunca hiç yalnız bırakmadı. Her daim bizimle birlikte oldu. Böyle bir dönem geçirdiğimiz için ben çok mutluyum. Teşekkür ediyoruz” dedi. Görev süresi içinde muhtarlarla takım ruhuyla çalıştıklarını söyleyen Başkan Atila, “5 yıl boyunca muhtarlarımızla birlikte gece gündüz demeden hizmet etmenin onurunu yaşadık. Bize bu onuru yaşatan halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 5 yıl boyunca birlikte görev yaptığı muhtarlar için Şahin Tepesi Kafeterya’da özel bir gece düzenledi. Bornova’nın 45 mahallesinde de takım ruhuyla çalıştıklarını söyleyen Başkan Atila, tüm muhtarlara birer teşekkür plaketi verdi.

Gecede yaptığı konuşmada çok şanslı olduğunu söyleyen Başkan Olgun Atila, “Görev sürem boyunca tüm mahalle muhtarlarımız birbiriyle uyumlu bir çalışma içinde oldu. Bizden sonra da bu kentin emin ellerde olacağını bildiğimiz için gözümüz arkada kalmayacak. 5 yıl boyunca muhtarlarımızla birlikte gece gündüz demeden hizmet etmenin onurunu yaşadık. Bize bu onuru yaşatan halkımıza teşekkür ediyorum.Ben her zaman muhtarlarımızın emrinde olacağım” dedi.

Başkanımız bizi hiç yalnız bırakmadı

Bornova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Çakmakçı da çok güzel bir 5 yıl geçirdiklerini belirterek, “Başkanımız bizi 5 yıl boyunca hiç yalnız bırakmadı. Her daim bizimle birlikte oldu. Böyle bir dönem geçirdiğimiz için ben çok mutluyum. Teşekkür ediyoruz” dedi.